Skiba odpalił bombę! Jego wpis drwiący z polityków PiS to hit sieci, ma już ponad 12 tys. reakcji

W dniach 23 – 26 czerwca 2022 roku odbywa się XIX Zlot Wolnych Ludzi. Zrobiło się o nim głośno po tym, jak swój udział ogłosiła w nim legendarna polska wokalistka, Edyta Górniak. Jej słowa wywołały ogromne kontrowersje. Stwierdziła, że wśród ludzi i zwierząt żyją również „bioroboty, hybrydy i reptilianie”. Wypowiedź wokalistki skomentował inny muzyk, Krzysztof Skiba. Postanowił wykorzystać tę sytuację, by za pomocą pełnego humoru wpisu na Facebook’u wbić szpilę politykom Prawa i Sprawiedliwości. Zyskał on już ponad 12 tysięcy polubień internautów.

EDYTA MA RACJĘ!
Edyta Górniak (wykształcenie: dwie klasy technikum pszczelarskiego) ma rację! Na Zlocie Wolnych Od Myślenia Ludzi (zlot foliarzy, fanów UFO, miłośnicy teorii spiskowych) wygłosiła płomienną mowę, pełną bajkowych prawd, które zachwycą każdego, któremu mózg wylał się do umywalki.
Zdaniem Edyty są wśród nas bioroboty, hrybrydy i reptilianie, czyli ludzie jaszczury. Nie każdy człowiek ma duszę, a niektórzy tylko udają ludzi nakładając na siebie powłokę biologiczną.
I ja ogólnie zgadzam się z tą koncepcją piosenkarki. Bo to przecież niemożliwe żeby takie stwory jak Morawiecki, Duda, Dworczyk, Terlecki, Ziobro, Witek czy Szydło byli homo sapiens. Oni muszą pochodzić z innych planet
” – czytamy.

Morawiecki, Duda i Ziobro jak nic pasują do biorobotow. Z kolei Terlecki i Szydło to klasyczni reptilianie. Terlecki może nawet służyć jako wzór człowieka jaszczura. Witek i Dworczyk to egzemplarze mocno pomieszane, więc nadają się do gatunku hybryd.
Górniak w swym pełnym uroczego bełkotu przemówieniu, podziękowała twórcom filmu Matrix za odkrycie prawdy o naszych czasach. Ujawniła, że sama doświadcza kosmicznej energii i od lat ma kontakt z obcą cywilizacją poprzez sygnały, które odbiera całym ciałem.
To ostatnie jest sprawą oczywistą i niepodważalną jak przywództwo Jarosława w PiS. Przypadek Edyty udowadnia nauce, że czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu. Gratulacje!
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage
Źródło: facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage, wirtualnemedia.pl