Steczkowska komentuje kontrowersje wokół zdjęcia z Black Eyed Peas. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki

Nie cichnie echo po „Sylwestrze Marzeń” z Dwójką. Przypomnijmy, pierwszą zagraniczną gwiazdą wieczoru miała być członkini zespołu Spice Girls, Melanie C. Ta zrezygnowała jednak z występu, publikując oświadczenie, w którym stwierdziła, iż jej wartości nie pokrywają się z tymi, które propaguje Telewizja Polska. Na jej zastępstwo ogłoszono amerykańską grupę hip-hopową, Black Eyed Peas. Tego samego wieczoru na scenie wystąpiła m.in. Justyna Steczkowska, która spotkała się z członkami grupy. Na instagramie zamieściła nagrania, na których podczas spotkania z Black Eyed Peas kilkukrotnie zakrywa ręką tęczową flagę na ramieniu lidera grupy. Wytknęli jej to internauci sugerując, iż było to celowe działanie, a artystka odpowiedziała na te zarzuty w swoich mediach społecznościowych.

Kochani! ❤ 🏳‍🌈 Jestem zdruzgotana tym, jak bardzo uwierzyliście w manipulacje i jak niesprawiedliwie oceniliście fragment filmu, w którym rzekomo zasłaniam tęczową flagę. Większej abstrakcji nie mogłam sobie nawet wyobrazić w najgorszych koszmarach. 🙁 Większość komentujących osób mój poprzedni post nie zadała sobie trudu, żeby wejść na moje media społecznościowe i zobaczyć, jaka była PRAWDA. Tylko z góry mnie osądziła i bez „sądu ścięła głowę”. A prawda jest prosta i wszystko jest widoczne w filmikach w tym poście. Spotkałam się z Black Eyed Peas, bo oni schodzili ze sceny, a ja na na wychodziłam. Ucieszyłam się z ich występu i z tego, co mówili ze sceny, z ich tęczowych flag. Podziękowałam im za to i na swoim insta story (zobaczcie relacje) napisałam „Thanks ❤️❤️❤️🏳‍🌈 Black Eyed Peas”. Złapałam Willa za ramię jak to zwykle przy robieniu zdjęć i tyle. Co tu opisywać? Zwykła sytuacja, jakich wiele przy koncertach. Ale jak widać, większość ludzi nie chce widzieć prawdy. Chce tylko nienawiści 😪 kompletnie bezpodstawnie. Wszystkim tym, którzy mnie tak niesprawiedliwie ocenili zadaje proste pytanie. Po co miałabym zasłaniać flagę i na swoim insta story dziękować zespołowi i wrzucać symbol wielkiej tęczowej flagi? Raz jeszcze pytam, po co?” – to fragment wpisu jaki opublikowała piosenkarka. Jak można wywnioskować z komentarzy Polaków, duża część z nich nie uwierzyła w tłumaczenia wokalistki.

Pani Justynko jesli rzeczywiście to jest prawda, ze cieszyla się pani z ich teczowych flag i im dziękowała, to po co bylo kłaść rękę właśnie w tym miejscu i to wielokrotnie??? To sie kupy nie trzyma. Ja nie wierzę, zepani jest homofobem, ale ze jest pani wyrachowana juz tak„, „Występuje Pani w szczujni ,daje Pani tam swoją twarz i teraz Pani prostuje i jest oburzona ,że ludzie odebrali to w ten właśnie sposób . Może jest to prawda co Pani pisze a może nie ,bo TVpis notorycznie kłamie ,więc kolaborując z tą telewizją nie jest Pani wiarygodna„, „Zawiodłem się na Tobie strasznie. Nie dość, że występujesz dla TVP, to jeszcze ta akcja. Ile razy przypadkowo ukrywasz flagę własną ręką? Później post z flagą LGBT i wsparciem ruchu. Słabe to strasznie jest. Zabrakło też słowa przepraszam” – to kilka wybranych komentarzy spod wpisu Steczkowskiej. Duża część Polaków komentujących tę sytuację postanowiła ją także skrytykować za samo wystąpienie na antenie TVP. „Mało mnie obchodzi co Pani zasłaniała czy też nie. Sama praca dla szczujni tvp wystarczająco źle o Pani świadczy” czy też „Żaden szanujący się artysta już dla TVP PiS nie występuje” – czytamy.

Czytaj dalej

Foto: instagram.com/justynasteczkowska
Źródło: instagram.com/justynasteczkowska