Ta kobieta pokazała, aby z nią nie zadzierać. Okrutnie odparła atak Barbary Nowak, zripostowała kurator kilkoma zdaniami

Uwadze Polaków nie uszły protesty mieszkańców miast, które odwiedzał w ramach objazdu po Polsce prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Polacy niezgadzający się z decyzjami podejmowanymi przez rząd PiS przed budynkami w których odbywają się jego spotkania pozują z banerami oraz wykrzykują hasła niesprzyjające władzy, często wulgarne. Skomentować te sytuacje postanowiła Małopolski Kurator Oświaty, Barbara Nowak. Szybko musiała jednak pożałować swoich słów, gdyż odpowiedziała jej jedna z protestujących kobiet.

Oglądając obrazki z ustawek antypisowskich przed spotkaniami Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, odnoszę wrażenie, że to są boty w ciałach ludzkich, zaprogramowane na agresję i wulgaryzmy. Powykrzywiane twarze, obscenicznymi gesty. Ten program wyzuł tych ludzi z człowieczeństwa” – napisała na Twitterze. Jej słowa skomentowała Polka oraz nauczycielka, Beata Molik, której wpis szybko obiegł sieć. Parafrazując wpis Nowak, odpowiedziała jej mocną ripostą. „Niezawodna Basia zawsze w formie. Wywołała mnie do odpowiedzi, zatem odpowiadam. Oglądając obrazki z ustawek antypolskiej Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty przed spotkaniami z Obywatelami, odnoszę wrażenie, że to bot w ciele ludzkim, zaprogramowany na agresję i nienawiść. Powykrzywiana twarz, trzymająca na piersi figurę Matki Boskiej, obsceniczne gesty z różańcem w ręku. Ten program wyzuł tę kobietę z człowieczeństwa. Spokojnej niedzieli Basieńko. Pozdrawiam Cię obscenicznie. Amen” – napisała.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/beata.molik.52
Źródło: facebook.com/beata.molik.52, twitter.com/Br_Nowak