Tak Krzysztof Daukszewicz nazwał osoby uczestniczące w spotkaniach Kaczyńskiego. To określenie będzie internetowym hitem

Objazd Jarosława Kaczyńskiego po Polsce niemal za każdym razem jest szeroko komentowany w sieci. Nie tylko za sprawą jego kontrowersyjnych wypowiedzi, ale też protestów, które temu towarzyszą. Często bardzo wiele dyskusji wzbudza również fakt, że nie każdy może na tego typu wydarzenie wejść. Tak było m.in. w Przemyślu oraz Jedliczu, gdzie na spotkania wchodziły jedynie osoby ze wcześniej przygotowanej listy. 

Prezes Prawa i Sprawiedliwości w ten weekend odwiedził m.in. Katowice. Podczas spotkania poruszył temat osób, które nie zostały wpuszczone do budynku, w którym przemawiał. „Jakbyśmy wpuszczali awanturników, to nie byłoby spotkania, tylko awantura” – przekonywał lider partii rządzącej. Temat jego spotkań z Polakami był wczoraj szeroko omawiany we „Szkle kontaktowym”, który emitowany jest w TVN24. Jednym z jego prowadzących jest Krzysztof Daukszewicz. To właśnie on postanowił w zabawny sposób nazwać osoby, które uczestniczą w spotkaniach Kaczyńskiego. Określił ich… „dowożeńcami”. 

Czytaj dalej

Źródło: tvn24, wiadomosci.onet.pl
Foto: Kadr z TVN24