Tej kobiecie puściły nerwy. Nie gryzła się w język, zrobiła furorę! „Nie mogę milczeć. Nigdy więcej nie waż się przemawiać w imieniu moim…”

W dobie mediów społecznościowych ich użytkownicy mają większą swobodę dzielenia się swoimi opiniami na wszelakie tematy, niż kiedykolwiek wcześniej. Okazję tę wykorzystała jedna z użytkowniczek Facebook’a, Ewa Pudelska. Kobieta mocno skrytykowała jedno z wystąpień Andrzeja Dudy. Opublikowany we wtorek wpis niespodziewanie zrobił odbił się szerokim echem w internecie. Na ten moment zebrał już ponad 1,7 tys. polubień oraz 1,6 tys. udostępnień.

Nie mogę milczeć. Nigdy więcej nie waż się przemawiać w imieniu moim czyli narodu. Ty przemawiasz w imieniu sobie podobnych nawet nie ludzi a zwyrodnialców bo tylko tacy mogą odczłowieczyć drugiego człowieka tylko dlatego, że ma odwagę myśleć samodzielnie i was krytykować.[…] Mi brak słów w moim słowniku by opisać kim ty jesteś.[…] Wstyd mi za kogoś takiego, jak ty i twoja niemowa żona. Żrecie za nasze, ubieracie się za nasze, bawicie się za nasze a szacunku dla Narodu pracodawcy nie macie za grosz. No ale kulturę, honor, godność to wynosi się z domu, ty zdaje się wyniosłeś tylko umiejętność klęczenia a twoja żonka wywyższania się i milczenia bo gęba jej się nie zamyka tylko przy zakonnicach. Trza było iść do klasztoru zamiast drwić z narodu. Życzę rychłego Trybunału Stanu i odebrania prawa do prezydenckiej emerytury, niech Jarosław ci płaci ze swojej kieszeni bo na wypłaty od narodu nie zasłużyłeś. Zobaczymy jaki będziesz mądry jak twój wuc straci władzę czego życzę ci już na jesień” – napisała.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/maja.kowalska.5811, youtube/Janusz Jaskółka
Źródło: facebook.com/maja.kowalska.5811