To zdjęcie podbija internet! Przy wjeździe do Wałbrzycha sympatyków PiS czeka niemiła niespodzianka

Krzysztof Sobolewski, pełniący funkcję Szefa Komitetu Wykonawczego partii rządzącej, przekazał wczoraj na swoim Twitterze zaskakującą wiadomość. Na wniosek Pełnomocnika Okręgowego PiS okręgu nr 2 Wałbrzych Michała Dworczyka decyzją prezesa PiS z dnia 12 stycznia 2021 r. nastąpiło rozwiązanie organizacji terenowej PiS w mieście Wałbrzych oraz wykluczenie wszystkich członków PiS w mieście Wałbrzych – czytamy. Pokłosiem tej decyzji ma być skandaliczne nagranie rozmowy działaczy partii, które opublikowała Telewizja Dami.

W mediach społecznościowych do sprawy odniosło się wiele znanych osób. Dziękujemy, że prezes Kaczyński rozwiązał wałbrzyskie struktury PiS i wyrzucił wszystkich członków z partii. Wałbrzych stał się od tego momentu lepszym miejscem na świecie. Ale rozliczenia wymagają szefowie stojący za brutalnymi porachunkami a groźbami ma zająć się prokuratura! – napisał Tomasz Siemoniak. Wałbrzych to bardzo ciekawe miasto. Może skrywać złoty pociąg, ale nie ma w nim PiSu – napisał w ironiczny sposób Krzysztof Śmiszek. Największą furorę w mediach społecznościowych nie robią jednak komentarze, a zdjęcie z… wjazdu Wałbrzycha. Pod tabliczką z nazwą miasta ktoś zawiesił napis „STREFA WOLNA OD PiS”.

Czytaj dalej

Źródło: twitter.com/oopsmypayno, wiadomosci.onet.pl, twitter.com/AC_Sobol, twitter.com/TomaszSiemoniak, twitter.com/K_Smiszek
Foto: twitter.com/oopsmypayno screen