Tusk odpalił bombę. W 20-sekund znokautował Kaczyńskiego i Glapińskiego! „Glapiński tak się zna na gospodarce, jak Kaczyński na…”

Nie da się ukryć, iż obecny Prezes Narodowego Banku Polskiego, Adam Glapiński wzbudza wśród Polaków sporo kontrowersji. Znaczna część społeczności uważa, że nie nadaje się on do pełnienia tak ważnej funkcji i wprost obwinia go za rosnącą inflację czy drożyznę. Krytyki niejednokrotnie nie szczędził mu przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk. Tym razem było podobnie, ale oprócz Glapińskiego oberwał również Jarosław Kaczyński. 

Tusk opublikował prześmiewcze nagranie, na którym postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. „Naprawdę wszystko wreszcie zrozumiałem, jak zobaczyłem to zdjęcie na jednym z portali” – powiedział Tusk, po czym pokazał telefon, na którym wyświetlone były dwa artykuły, jeden pod drugim, z Glapińskim i Kaczyńskim w rolach głównych. „U góry – najwyższa inflacja od 26 lat. Na dole – Kaczyński o seksie. Wszyscy dobrze wiemy, że Glapiński tak się zna na gospodarce, jak Kaczyński na seksie i dlatego każdego dnia jak wchodzicie do sklepu, widzicie takie ceny” – zakończył. Można śmiało powiedzieć, iż to szydercze wideo zrobiło furorę w sieci. Na ten moment na samym Twitterze zanotowało ono niemal 350 tysięcy wyświetleń. Można je obejrzeć poniżej.

Czytaj dalej

Foto: twitter.com/JKowalski_posel
Źródło: twitter.com/donaldtusk