Witek wpadnie w szał. Tym wpisem została sprowadzona na ziemię! „Odejdź tupeciaro w niebyt”

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek spotkała się 9 lipca z wyborcami w Nysie. Do tego spotkania odniósł się dziś na Facebook’u pułkownik Adam Mazguła. Obszernym i piekielnie ostrym wpisem zaorał Witek, lecz oberwało się również całemu Prawu i Sprawiedliwości. „Tajne spotkanie tupeciary z aktywistami PiS. PiS odcina się od Polaków i zamyka w swoim ścieku łajdactwa. E. Wiek miała spotkać się z mieszkańcami Nysy, a spotkała się z aktywem regionalnej partii okupującej kraj i jej mobilnymi wycieczkami parafialnych kół gospodyń wiejskich szlakiem PiS-spotkań propagandy łajdactwa” – rozpoczął Mazguła.

PiS-laska marszałkowska Kaczyńskiego na spotkaniach tłumaczy, że to opozycja odpowiada za drożyznę oraz poucza o honorze i konstytucji. Nauczycielka historii, o poziomie wiedzy historycznej dziecka z podstawówki, która czerpała wiedzę o ludobójstwie katyńskim z przedwojennych książek, która zawierza Polskę Maryi Królowej Polski, uczestniczyła we wszystkich decyzjach dewastujących Polskę i jej Konstytucję RP. Teraz poucza obywateli o honorze.
Czy ona ma jakieś zdolności honorowe?
Czy w ogóle wie, co to jest honor?
Na wiecu w Lubuskim powtarzała, że „tu jest Polska, a nie Unia Europejska”.
Czy już wyprowadziła Polskę z Unii i tylko zapomniała o tym zakomunikować Polakom?
Dzisiaj powtarza za Kaczyńskim w stronę Unii – „dość tego!”
Przecież ta przynależność do Unii to nasza racja stanu, a ona ma za wszelką cenę tej racji bronić, dla pomyślności obywateli, która jest jej nakazem i tak przysięgała.
Czy już powiadomiła rolników, że skończyły się dopłaty i przedsiębiorców, o wznowionych cłach na produkty eksportowane i importowane z UE?
Czy partia okupująca Polskę już odwołała swoich przedstawicieli z Parlamentu Europejskiego?
Czy już zrezygnowaliście szubrawcy z unijnych pieniędzy na rozwój naszego kraju?
Czy zamykacie granice kraju, a paszporty z modlitwami i odwołaniem do Boga będą przetrzymywane przez PiS-urzędników jak w komunie?
Jeśli wbrew Polakom PiS wyprowadził nas z Unii i przy okazji skłócił ze wszystkimi narodami świata, to, co ma nam do zaoferowania, oprócz podległości Putinowi przy wsparciu Watykanu?
PiS-laska pouczała dalej, że ludzie honoru nie powinni brać pieniędzy od rządu PiS-u.
Co za bezczelność?
Czyje macie pieniądze, czyje kradniecie, swoje?
Wy swoje ukradzione majątki macie w nieruchomościach i na zagranicznych kontach. To z nich jako pracodawcy płacicie Polakom za pracę? Przecież Uwazacie, że są tylko wasze, bo się wam należą?
Codziennie odbieracie pieniądze obywatelom poprzez VAT i inne podatki. Teraz, przy inflacji zarabiacie na nas podwójnie. Tylko niewielką częścią się dzielicie, ale po zaspokojeniu dojnej partii, prezesa, takich oligarchów jak Rydzyk, Obajtek, Glapiński czy Morawiecki oraz ich rodzin i znajomych…
” – czytamy.

Jak taka Witek może tego nie wiedzieć, kłamać nawykowo, uprawiać propagandę łajdactwa?
Nowy ich program „polski jad”, czy „nowy VAT”, może „nowy wał”, czy jak by się nie nazywał, polega na wprowadzeniu nowych danin na ich zachcianki.
Przejęli wszystkie instytucje państwa. Jeżeli wszystko jest PiS-u, to ja proponuję, odbierajcie podatki tylko od swoich członków i potakiwaczy parafialnych oraz utrzymujcie sobie te partyjne prokuratury, nową PiS-bezpiekę, kuratorów, wojewodów, niekompetentnych członków rodzin spółek skarbu partii, PiS-kościoły i parafie, pedofili, faszystów, limuzyny, agencje ochrony, sowieckie media, szafy z brudnymi butami nie do pary, … ale od nas wara.
Podejmujcie sobie decyzje, ale tylko, co do swoich bezkarnych PiS-członków.
Ustalajcie ilości i wysokości podatków, interwencji PiS-policji, wyroków sądowych posłusznych PiS-sędziów, ile setek amerykańskich czołgów ma pilnować domu PiS-prezesa, … ale odczepcie się od obywateli, jeśli zabraliście im wszystko.
My nie chcemy waszego totalitaryzmu partyjno-katolickiego. Sami stworzymy swój państwowy system demokracji konstytucyjnej zintegrowany z Unią Europejską i NATO.
Jeszcze niedawno policja spisywała wszystkich, kto śmiał założyć koszulkę z napisem Konstytucja, jak by to było przeklęte, wulgarne słowo zagrażające państwu. Sądziliście wszystkich, którzy taki napis chcieli umieścić w miejscach publicznych i na pomnikach. Teraz upadła żmija plująca jadem szczuje nas Konstytucją RP?
To trzeba mieć tupet!
Policja stworzyła listy osób, które broniły polskiej Konstytucji w każdym mieście i miasteczku, od czasu pierwszego waszego zamachu na nią. Zrobiliście z niej papier toaletowy i codziennie się nią podcieracie, a teraz taka natapirowana niekompetencją Elżbieta Witek mówi o jej wartości nadrzędnej, ale „dość tego”?
PiS-parafian na listach do szkalowania Polaków za obronę konstytucyjnego systemu prawnego nie ma. Wy jesteście na naszych listach dewastatorów rujnujących i okradających Polskę.
Tymczasem Elżbieta Witek skompromitowała siebie i ten PiS-reżim zamykając się przed ludźmi, którym miała służyć. Okłamywała ich publicznie, zwalała winę za drożyznę na Tuska, oskarżała Unię, pluła na Niemcy, obiecywała kokosy, tylko rozprawi się z opozycją.
Odejdź tupeciaro w niebyt. Zamknij się w piwnicy i czytaj nowe przedwojenne książki, o ocenie swojej historycznej kompromitacji za czasów PiS-okupacji Polski
” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Janusz Jaskółka
Źródło: facebook.com/amazgula