Skiba bezlitośnie potraktował księdza, który składał kobiecie niemoralne propozycje

Kilka dni temu Polskę obiegła informacja o księdzu Andrzeju Dębskim, który wysyłał kobiecie obrzydliwe propozycje. Wokalista Krzysztof Skiba postanowił uderzyć w niego wpisem na Facebooku. „Wyszło na jaw, że gwiazda TVP Białystok ksiądz Andrzej Dębski, jeden z prowadzących program dla dzieci Ziarno oraz twórca telewizyjnego magazynu katolickiego „Pod Twoją Obronę” wysyłał seksualne propozycje nieznanej internautce” – rozpoczął.

Te cudne fragmenty epistoligrafii kościelnej opublikowały już wszystkie media. Nie jest to zakamuflowana poezja miłosna niczym Pieśń nad Pieśniami. O nie! To same soczyste konkrety, które siedzą w głowie rzecznika kurii białostockiej i gwiazdy katolickich programów telewizyjnych. W tych przesyłanych wiadomościach sporo wulgaryzmów i scenariuszy balang łóżkowych. Czytelnicy tej pornografii kościelnej dowiadują, się że oto szanowany w mediach ksiądz chce jeździć po kobiecie jak po sz**cie, chce by dziewczyna była s**ą do spełnienia jego zachcianek i będzie ja ostro je****. Zapewnia swoją wybrankę, że będzie pierwszą kobietą wyru***** w gabinecie metropolity białostockiego. Szczególnie ta ostatnia fantazja wydaje się być wyjątkowo atrakcyjna w porównaniu do propozycji innych księży, którzy dymają w zaciszu parafii„- kontynuuje.

Ksiądz nie ograniczył się tylko do perwersyjnych obiecanek i wysyłania wiadomości. Przesyłał kobiecie także filmy, na których widowiskowo bawi się swoim przyrodzeniem. Niektóre z tych wiadomości były wysyłane z planu programu Ziarno, co wiele mówi o prawdzie i wzniosłych treściach przekazywanych dzieciom w tym znanym telewizyjnym programie. Rozpasanie seksualne kleru sięga poziomu filmów por*o z dark netu i przewyższa fantazją i pomysłowością osobników, którzy mają złote karty klubów swingersów. Pozostaje jedynie pogratulować TVP personelu, a kurii białostockiej wyjątkowego autorytetu, wszak ksiądz Dębski jest nie tylko rzecznikiem kurii, ale także wykładowcą seminarium duchownego” – zakończył.

Czytaj dalej

Foto: YouTube.com Krzysztof Skiba Katapulta TV
Źródło: facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage