Wojciech Mann przerwał milczenie i niemiłosiernie upokorzył Kaczyńskiego! Opublikował wpis, który bije rekordy popularności

Legendarny polski dziennikarz, Wojciech Mann powrócił na Facebooka. Hitowym wpisem wyszydził ostatnie wypowiedzi prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS kontynuuje swój objazd po polskich miastach i wsiach. Podczas spotkań z wyborcami niejednokrotnie odnosił się do społeczności LGBT. „Wyobraźmy sobie, że ktoś z panów przychodzi do swojej pracy i mówi: „Ja nie jestem Władysław, ja jestem Zosia”. I według tego, co nam zalecają z Zachodu, wszyscy powinni się temu podporządkować.[…] Stoimy na takim stanowisku: nie mamy zamiaru zaglądać nikomu do sypialni, ale jednocześnie chcemy utrzymać normalność” – mówił w czerwcu w Grudziądzu.

Innym razem we Włocławku ponownie wbił szpilę osobom transpłciowym. Stwierdził, że „on by to leczył”. Wojciech Mann postanowił wykorzystać te wypowiedzi prezesa PiS oraz spadające ciągle wyniki poparcia partii rządzącej w sondażach do jego upokorzenia. „Przepraszam, ale miałem małego Tetmajera na FB (przerwę, hehe), ale wciąż jestem. No i obserwuję tournée ukochanego przywódcy po swoich wybranych i na razie bezpiecznych terytoriach. Zastanawiam się kiedy w końcu przedzierzgnie się w tę wciąż przywoływaną Zosię. W pełnym makijażu, miniówce i kabaretkach może jeszcze poprawić notowania swojego panopticum” – napisał Mann, a jego wpis na ten moment zyskał już niemal 9 tysięcy pozytywnych reakcji internautów.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/wadimsenator, youtube/TVN Style
Źródło: facebook.com/wojciechmannofficial, kultura.onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *