Rozsierdzony mężczyzna zmieszał PiS z błotem. Zrobił furorę na oczach tysięcy Polaków, na Nowogrodzkiej musieli się zagotować!

Mija siódmy rok rządów Prawa i Sprawiedliwości, a okres ten był owiany w różnego rodzaju kontrowersje. Jedne z największych to zmiany w wymiarze sprawiedliwości, nagonka rządzących na społeczność LGBT+, wprowadzenie ustawy zabraniającej aborcji, która poskutkowała strajkami kobiet, czy też – według wielu – nieudolna walka rządu z inflacją oraz drożyzną. Spowodowały one, iż coraz większa grupa Polaków zaczyna mieć wątpliwości, czy Prawo i Sprawiedliwość nadal powinno rządzić. Wojciech Kussowski to mężczyzna, którego na Twitterze śledzi ponad 33 tysiące Polaków. Udostępnił on wpis, który odbije się czkawką partii Jarosława Kaczyńskiego.

Od 2015 sprawdziły się wszystkie czarne wróżby, które kwitowano kiedyś hasłem „Nie straszcie PiSem”. Bilans tych 7 lat to państwo bezprawia, niewydolne, jednej partii, paramafijne, rządzone jednoosobowo, gigantycznie zadłużone, jedną nogą poza Unią. Jest rok przed wyborami, które na pewno nie będą uczciwe, bo PiS zrobi wszystko, żeby nie odpowiedzieć za 2 kadencje nadużyć. Użyje swojej telewizji, służb, transferów socjalnych, swoich ludzi w samorządach. Można ich pokonać tylko pod warunkiem, że wszyscy powyższe rozumiemy. Nie szukamy podziałów, przedwcześnie nie triumfujemy, nie biegamy się skarżyć na Tuska do Karnowskich, nie dajemy się nabierać na bajki o propaństwowych postawach tej władzy, jej dobroci dla najsłabszych, o potrzebie krytyki z umiarem. Dla nich to wojna. Trzeba się dopasować” – napisał.

Czytaj dalej

Foto: yoiutube/naTemat.pl
Źródło: twitter.com/Vojtekus