Zalewski i jego specjalne przesłanie do PiS-u! To wszystko poszło na żywo w Polsacie. „Kradniecie, to chociaż nas nie trujcie”

Po raz kolejny na antenie Polsatu wydarzyło się coś, o czym będzie mówić cały kraj. Przypomnijmy, że na początku sierpnia Neo-Nówka zrobiła furorę skeczem zatytułowanym „Wigilia 2020”, który przez dłuższy czas był numerem 1 na karcie czasu w serwisie YouTube. Bezlitośnie zażartowali oni w nim z rządzących naszym krajem. Tym razem na wizji po PiS-ie przejechał się Krzysztof Zalewski, znany i lubiany przez Polaków wokalistka. 

Dziś w Polsacie widzowie mogli oglądać Earth Festival Uniejów 2022. Jedną z gwiazd festiwalu był Krzysztof Zalewski, który niespodziewanie wystosował przesłanie do rządzących naszym krajem ws. zatrutej Odry. „Mam taki gorący apel do tych, którzy siedzą na górze. Przestańcie pleść farmazony, że Niemcy odwrócili bieg rzeki i nas zatruwają w drugą stronę. Przestańcie pleć bzdury, że mityczny Tusk z rogami wyszedł w nocy i pozatruwał wszystkie ryby. Weźcie się do roboty, wyjaśnijcie tę sprawę i oddajcie nam czystą Odrę. Kradniecie, to chociaż nas nie trujcie” – mogli usłyszeć widzowie. Możecie zobaczyć to poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: teleshow.wp.pl
Foto: Kadr z Polsatu