Zapowiedź Czarzastego rozgrzała Polskę, na Nowogrodzkiej zatrzęsie się ziemia! „Uprzejmie wszystkich informuję, że opozycja jest dogadana”

Wiceszef SLD, a zarazem wicemarszałek Sejmu, Włodzimierz Czarzasty tą zapowiedzią rozgrzał polski internet! Już w najbliższy wtorek (20 września) dojdzie do spotkania liderów opozycji. Odbędzie się ono na zaproszenie byłych prezydentów naszego kraju, Bronisława Komorowskiego oraz Aleksandra Kwaśniewskiego. Wiele osób nie ma wątpliwości, że w partii rządzącej przy ulicy Nowogrodzkiej po tej informacji zatrzęsie się ziemia.

„Opozycja jest dogadana, wspólnie planuje przyszłość, stworzy rząd i nie da się skłócić. We wtorek na zaproszenie pana prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, pana prezydenta Bronisława Komorowskiego, odbędzie spotkanie wszystkich sił politycznych, następne spotkanie liderów wszystkich frakcji politycznych opozycyjnych, czyli pana Tuska, pana Kosiniaka i pana Hołowni, przedstawicieli lewicy, czyli Roberta Biedronia, Adriana Zandberga i mojej skromnej osoby” – powiedział Czarzasty. Dodał także, że spotkanie to odbędzie się w 25. rocznicę rozpoczęcia rozmów ws. wejścia naszego kraju do Sojuszu Północnoatlantyckiego. „Zastanówcie się państwo przez chwilę razem, wspólnie z nami, co by było, gdyby Polska w tej chwili nie była w NATO, albo co by było, gdyby Polska nie była w UE” – dodał.

Czytaj dalej

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl
Foto: commons.wikimedia.org (Platforma Obywatelska RP)