Złe wieści dla Jakimowicza, stanie przed sądem? Bolesny cios w gwiazdora TVP!

Złe wieści dla gwiazdora Telewizji Polskiej, Jarosława Jakimowicza. Prowadzący program „W kontrze” słynie z kontrowersyjnych i często ofensywnych wpisów wymierzonych w inne osoby. Jak się okazuje, może za nie słono zapłacić. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował o tym, iż rusza proces karny w tej sprawie, a na sali sądowej zamiast prokuratora, oskarżać będą go osoby, które swoimi wpisami skrzywdził.

SĄD OKRĘGOWY W KRAKOWIE ZDECYDOWAŁ – RUSZA PROCES KARNY
Informujemy Państwa, że kilkuletnie działania naszej organizacji przyniosły zamierzony efekt. Rusza proces karny Jarosława Jakimowicza, komentatora obrzydliwych programów propagandowych w TVP, także prowadzonych wspólnie z Agnieszką Siewiereniuk-Maciorowską, która usłyszała kilka wyroków w związku rozpowszechnianiem tzw. „fake news”.
Sprawa wisiała na włosku, bo z „niewiadomych przyczyn” z jej prowadzenia wycofał się nagle prokurator dotąd prowadzący ją na podstawie naszego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.
W tej sytuacji zdecydowaliśmy się prowadzić proces bez prokuratora przed jednym z sądów rejonowych w Krakowie.
Wczoraj odebraliśmy korespondencję, która jest dla nas bardzo korzystna!
Decyzją Sądu Okręgowego w Krakowie w tym mieście toczył będzie się proces karny przeciwko Jarosławowi Jakimowiczowi, na sali sądowej zamiast prokuratora oskarżały będą go osoby, które atakował i krzywdził
” – czytamy w oświadczeniu ośrodka.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Micholl Tim
Źródło: facebook.com/osrodek.monitorowania