Zrozpaczona Polka masakruje Kaczyńskiego na ulicy. W siedzibie PiS zawrze po jej słowach! „Bardzo nieładnie. Pan Kaczyński chce zasłonić swoje draństwo”

Polskę obiega wypowiedź pewnej emerytki, która w ostrych słowach wypowiedziała się na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. „Super Express” prowadzi na swoim kanale YouTube serię sond ulicznych. Pytają oni zwykłych Polaków o komentarz na tematy polityczne, które najmocniej polaryzują w danym momencie społeczeństwo. Tym razem dziennikarze pytali mieszkańców Sulejówka o reparacje wojenne w wysokości 6 bilionów 220 miliardów złotych, których domaga się rząd PiS od Niemiec.

To nasz rząd nie mógł tego 7 lat wcześniej pomyśleć? Tylko jak będą wybory? Proszę Pana, powinni oddać, ale ta sprawa powinna być już 5 czy 6 lat temu załatwiana, a nie teraz” – powiedziała jedna z kobiet, po czym wtrąciła się kolejna i zrobiła furorę. „Bardzo dużo dają, żebyśmy od nich żebrali. Bardzo nieładnie. Pan Kaczyński chce zasłonić swoje draństwo. No teraz proszę pana, 70 lat po wojnie? A gdzie byli tamci? Gdzie byli do tej pory wszyscy? Pan Kaczyński chce zasłonić swoje draństwo” – stwierdziła. Dziennikarz SE dopytał następnie, o jakie draństwa chodzi. „Dobrze się dzieje? Widzi Pan, na wszystkie strony rozkradają. Gdzie są nasze pieniądze? Co się dzieje? Gdzie jest węgiel? Ile będziemy płacić za gaz, za światło? Jestem emerytka ze służby zdrowia. Mam guzik nie emeryturę, 30 lat pracowałam jako chemik” – odpowiedziała. Całą wypowiedź jej oraz innych Polaków można obejrzeć poniżej.

Czytaj dalej

Foto: youtube/Marek Witek, youtube/Super Express
Źródło: youtube/Super Express