Kamiński w 30 sekund doszczętnie zniszczył PiS w Senacie! „Wy robicie nieporównanie większy kabaret z Rzeczpospolitej niż…”

Kabareciarze z Neo-Nówki wywołali ogromną burzę w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą skeczu, który zaprezentowali w zeszłą sobotę w Koszalinie. W bezlitosny sposób zażartowali w nim z rządzących naszym krajem. Nagranie w serwisie YouTube obejrzało już ponad 7 milionów internautów. Skecz Neo-Nówki nie przypadł do gustu politykom reprezentującym prawicę, gdyż wielu z nich skrytykowało go publicznie. Dolać oliwy do ognia postanowił senator Michał Kamiński, który bezlitośnie wbił szpilę PiS.

Wasza nienawiść do kabaretu, ja myślałem, że bierze się po prostu z braku poczucia humoru, który, jak wiemy, jest niezbędnym elementem również inteligencji. Ale Wasza nienawiść do kabaretu, bierze się po prostu z niechęci do konkurencji” – powiedział. To jednak kolejne wypowiedziane przez senatora zdanie zrobiło największą furorę w sieci. „Wy robicie nieporównanie większy kabaret z Rzeczpospolitej niż najlepsi kabareciarze” – stwierdził. Duża część internautów poparła senatora. „To nie był kabaret, tylko dokument„, „To jest nienawiść do wszystkiego, co inne, a najbardziej nienawiść do prawdy, czyli do wszystkiego„, „To nie był skecz, to była szara rzeczywistość przeniesiona na scenę. Panowie z Neonówki są nieziemsko inteligentni. Z prostotą pokazali to, co jest wynikiem obserwacji życia codziennego!” – czytamy w sekcji komentarzy.

Czytaj dalej

Foto: facebook.com/sokzburaka, youtube/Onet News
Źródło: facebook.com/sokzburaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *