Muzyk zaśpiewał z „dedykacją” dla ks. Woźnickiego. 1,4 mln wyświetleń w niecałą dobę!

W minioną sobotę Piotr Żyła okazał się bezkonkurencyjny i zdobył złoty medal mistrzostw świata na skoczni normalnej. Nie przeszkodziło mu w tym to, że po pierwszej serii zajmował odległą 13. pozycję. W drugiej skoczył bowiem na odległość 105. metrów, ustanawiając przy tym nowy rekord skoczni w Planicy. Ogromny wkład w sukces Żyły miał Austriak Thomas Thurnbichler, który od tego sezonu jest trenerem polskich skoczków.

Na temat sukcesu Piotra Żyły podczas mszy wypowiedział się kontrowersyjny ksiądz Michał Woźnicki. Na tapet niespodziewanie wziął on trenera, który poprowadził go do złota, Thomasa Thurnbichlera. „Polak zdobywa mistrzostwo świata, a ten, który się z nim cieszy, trener: tu tatuaż, tu tatuaż. Patrzeć na to nie można. Tfu! To jest obrzydliwe, to jest po prostu wstrętne. I to facet jest?” – powiedział w oburzający sposób prosto z ambony. Jego słowa oburzyły wiele osób, wszak uderzył on w osoby, które posiadają tatuaże. Jedną z osób, które postanowiły mu odpowiedzieć jest muzyk znany pod pseudonimem Verde, który nagrał kilkunastosekundowy hit.

@verdecci IG: VERDECCI / Pani Edytka by powiedziała że zbyt demoniczne… 😈 #dc #dlaciebie #viral #tattoos #mustbeviral #music #goofy #fyp #trending #newtrend #newcontent #priest ♬ tu tatuaż tu tatuaż – Verde

Czytaj dalej

Źródło: tiktok.com/@verdecci, sport.dziennik.pl
Foto: tiktok.com/@verdecci, YouTube.com Wroniecka