Nauczyciel brutalnie przejechał się po Czarnku! Tłum zareagował na jego słowa brawami

Wydaje się, że minister edukacji i nauki, Przemysław Czarnek ma więcej przeciwników niż zwolenników. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych decyzji, które podejmuje odkąd został ministrem. Coraz większe niezadowolenie wyrażają także nauczyciele. Jednym z nich jest pan Norbert, który wziął udział w otwartym spotkaniu Donalda Tuska w Sandomierzu. To w jego trakcie postanowił bezlitośnie przejechać się po Czarnku.

Pan Norbert to nauczyciel z 35-letnim stażem, który zabrał głos na spotkaniu lidera PO. „Pan w pewnym sensie sam ocenił naszego ministra, który może ministrantem byłby dobrym, ale ministrem jest fatalnym” – powiedział do Tuska. Następnie Czarnkowi oberwało się jeszcze bardziej. „Ignorant, arogant i moim zdaniem jeszcze w dodatku tępy, który nie rozumie, jakie są problemy i jak jest stan polskiego świata – jest tragiczny. Ja z przerażeniem patrzę na to, co się dzieje, mi zostało do emerytury 5 lat, mam nadzieję, że jakoś dotrwam. Ale co będzie z całym systemem, że za parę lat nie będzie kto uczyć – to jest fakt” – dodał. Całą sytuację możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

@goniec.pl Nauczyciel z 35-letnim stażem totalnie MIAŻDŻY Czarnka #czarnek #polityka #sejm #informacje #goniec #wiadomości #politykanawesoło ♬ dźwięk oryginalny – Goniec.pl – wiadomości

Czytaj dalej

Źródło: tiktok.com/@goniec.pl
Foto: YouTube.com Janusz Jaskółka