Rozsierdzona Polka ośmieszyła Mazurek! „Przypomnę ci jedno, kiedyś spędziłyśmy 4 godziny w jednym przedziale kolejowym…”

Była wicemarszałek Sejmu RP, a obecnie poseł do Parlamentu Europejskiego, Beata Mazurek niejednokrotnie podpadła Polakom swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Tym razem ponownie dolała oliwy do ognia. Polityk postanowiła pochwalić rząd Prawa i Sprawiedliwości publikując na Twitterze dwa wpisy, w których wyśmiewa rosnące ceny, wprost prowokując przy tym opozycję oraz „hejterów”. Ekspresowo pożałowała swoich słów.

Za pośrednictwem Facebooka bardzo ostry list napisała do niej Pani Ewa. Możemy się z niego dowiedzieć m.in., że spotkała ona niegdyś Beatę Mazurek w pociągu.
„Posłuchaj Mazurek
Ponieważ jestem dobrze wychowana będę się hamować ale tu przeczytasz co myślę o takich aroganckich babach.
Jesteś osobą publiczną, reprezentujesz moją ojczyznę i choć cholernie mi wstyd przed Europą muszę to przełknąć.
od razu powiem, że gdyby nie Kaczyński pewnie pasałabyś krowy z kumpelą z Brzeszcz ale do rzeczy.
Gdy ma się minimum 30 tys zł + ryczałty, zwroty i dodatki wypłaty za to że du***iem grzeje się stołek w Brukseli to przyzwoitość nakazuje zamknąć dziób.
Pojęcia nie masz ile kosztuje życie, tak ci wesoło kupo kaczego łajna? Wróć żyj za 2 tysiące cały miesiąc, zapłać czynsz, ogrzewanie, wykup leki ! Co uśmiech by znikł z kaczego dzioba?
Pycha kroczy przed upadkiem a wy już niedługo upadniecie, na twoim miejscu zamknęłabym jadakę i modliła się by naród obszedł się z wami łaskawie.
Może jeszcze nie dziś ale gdy przyjdzie zima naród powie dość.
Takie su**e jak ty dostaną to na co zasługują bo powrócą sędziowie prawi i niezawiśli których próbowaliście się pozbyć. Zakładów karnych w Polsce dostatek, wtedy zobaczysz jak w Polsce jest dobrze” – pisze oburzona kobieta.

„Dziś uczciwie pracujący ludzie zastanawiają się kupić chleb czy zapłacić za prąd, jutro będą się zastanawiać czy nie czeka ich eksmisja bo spółdzielnie wyliczają takie zaliczki za ogrzewanie, że niektórym już tylko śmierć głodowa grozi.
Wy będziecie ich mieć na sumieniu bo złodziejom i władzy powodzi się dobrze.
Przypomnę ci jedno, kiedyś spędziłyśmy 4 godziny w jednym przedziale kolejowym jakoś nie miałaś odwagi otworzyć otworu gębowego, siedziałaś wciśnięta w kąt i ze strachem patrzyłaś na współpasażerów. Wiesz co to oznacza, że mądra jesteś tylko w gębie na Twitterze ale na żywo to tchórz jak twój Jarek który bez obstawy do WC nie pójdzie bo własnego cienia się boi, że spuściłby mu łomot za to, że przynosi mu wstyd.
Ty źle skończysz, kobiece więzienia to nie SPA tam nauczą cię szacunku dla innych, dlatego tylko życzę sprawiedliwego wyroku i odsiadki w ZK bo nie nie jestem mściwa.
Pamiętaj pycha kroczy przed upadkiem… a upadek już bardzo blisko” – zakończyła swój wpis.

Czytaj dalej

Źródło: Facebook.com Ewa Pudelska
Foto: Wikimedia Commons (Autor: Kancelaria Sejmu / Łukasz Błasikiewicz)