Prowadzącemu w TVP Info zrzędła mina po słowach gościa! „Pan wie o tym doskonale, że jesteście nazywani przez Polaków szczujnią”

Piątkowe wydanie programu „Minęła 8” na antenie TVP Info poprowadził Bartłomiej Graczak. Gośćmi byli Anita Sowińska, Anna Kwiecień, Krzysztof Ciecióra oraz poseł Koalicji Obywatelskiej Krzysztof Grabczuk. Ten ostatni w pewnym momencie dał mocno popalić dziennikarzowi Telewizji Polskiej. Postanowił mu przypomnieć, jak znaczna część Polaków nazywa stację, dla której pracuje. 

W porannym programie głównym tematem dyskusji był projekt rządzących dot. dopłat do zakupu węgla. Sposób prowadzenia programu nie spodobał się posłowi Koalicji Obywatelskiej, który w pewnym momencie wypalił do prowadzącego, żeby ten „chociaż przez moment był dziennikarzem, a nie funkcjonariuszem PiS-u”. Następnie było z jego ust padły zdecydowanie ostrzejsze słowa: „Pan wie o tym doskonale, że jesteście nazywani przez Polaków szczujnią” – dodał. Prowadzący zarzucił wówczas politykowi kłamstwo. „I pan zamierza te kłamstwa powielać?” – powiedział. Cała sytuację możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: teleshow.wp.pl
Foto: Kadr z TVP Info