Wojciech Mann wyśmiał partię rządzącą. To musiało zaboleć PiS!

Znany wszystkim polski dziennikarz, Wojciech Mann nierzadko udziela się w mediach społecznościowych, komentując aktualne wydarzenia społeczno-polityczne w naszym kraju. Tak było m.in. kilka dni temu w przypadku głośnego kabaretu Neo-Nówki uderzającego w PiS, który pochwalił, gdyż sam nie ukrywa swojej antypatii, co do partii rządzącej. Tym razem wypowiedział się o wystąpieniach uczestniczki Powstania Warszawskiego, Wandy Traczyk-Stawskiej. Nie omieszkał zadrwić przy tym z Prawa i Sprawiedliwości.

Pani Wanda Traczyk-Stawska wydaje się być zjawiskiem dla niektórych bardzo niebezpiecznym. W jej towarzystwie nadęte pychą ludzkie balony flaczeją, polerowane kryształowe życiorysy zalatują podejrzanym zapachem, a wypuszczane w powietrze okrągłe słowa i zdania zanieczyszczają atmosferę.
A teraz, wysłuchawszy gorzkich słów Pani Wandy, pogratulujmy sobie władzy, która kradnąc i marnotrawiąc nasze pieniądze handryczy się o kwotę zadośćuczynienia dla „Paulinki”, uczestniczki Powstania Warszawskiego, później więzionej przez komunistów, wreszcie działaczki podziemnej „Solidarności.
Ale nie ma co się oburzać. Ich specjaliści od PR-u wszystko wyjaśnią, a my im zapewnimy trzecią kadencję
” – napisał na Facebook’u. Jego wpis to absolutnie hit internetu, gdyż na ten moment zebrał już 13 tysięcy pozytywnych reakcji internautów.

Czytaj dalej

Foto: flickr/President Of Ukraine, youtube/TVN Style
Źródło: facebook.com/wojciechmannofficial