Zapytano emerytkę, czym spowodowana jest inflacja. Zrobiła furorę, zmiażdżyła rząd PiS! [WIDEO]

Polski internet ekspresowo obiegło wideo z Polką w roli głównej. Na TikTokowym profilu brynia_00 pojawiło się nagranie z sondy ulicznej. Przeprowadzający sondę mężczyzna zapytał napotkaną emerytkę, czym spowodowany jest wzrost inflacji. Ta w odpowiedzi nie zostawiła suchej nitki na rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Jej wypowiedź obejrzało już ponad milion Polaków! „Co Pani myśli na temat, że jest teraz taka wysoka inflacja. Czym to jest spowodowane?” – zapytał autor nagrania.

Nieudolnością rządu. Przede wszystkim, a nie jakaś tam… bo bym się wyraziła, putinflacja” – odpowiedziała. „Co Pani myśli na temat, że karzą chrustem ludziom palić?” – dopytał przeprowadzający sondę. „Niech sobie sami palą chrustem. Co my jesteśmy w epoce kamienia łupanego i chrustu? Nigdy tak nie było. No brak słów cenzuralnych. Dali emerytom dwa tysiące na rok, szczycą się, że dali nam tyle pieniędzy, a sobie wzięli na miesiąc po kilkanaście tysięcy. Ich inflacja nie dotyczy, a pinokio teraz jeszcze będzie brał odsetki od obligacji” – stwierdziła. Dopytana czy nie przekonuje jej 13 oraz 14 emerytura, oznajmiła: „W życiu! To jest złodziejstwo, to jest oszustwo, to jest jawne kłamstwo, to jest kit w TVP Info, na wsi dać ludziom, którzy nie mają żadnej wiedzy„. To jednak kolejna jej wypowiedź była tą najmocniejszą. „Najbardziej mnie wkurza nepotyzm, złodziejstwo w tym rządzie i kłamstwo. Tyle rządów przeżyłam. Mam tyle lat, Panowie też niemłodzi. Więc takich złodziei, takich kłamców… ten pinokio to ma już nos, nie wiem dokąd” – powiedziała. Zapytana, czy mówiąc pinokio, ma na myśli premiera polskiego rządu Mateusza Morawieckiego, nie wstrzymała się od odpowiedzi i powiedziała, że owszem, dodając, iż rządzi nim prezes Jarosław Kaczyński. Wideo można obejrzeć poniżej.

@brynia_00 #dc #emerytka #sondauliczna #zyciewpolsce #inflacja #polska #pinokio #brawo #kaczynskinatiktoku #pis #opinia ♬ dźwięk oryginalny – G

Czytaj dalej

Foto: youtube/Kancelaria Premiera, tiktok.com/@brynia_00
Źródło: brynia_00