Emerytka zmasakrowała PiS. To 30-sekundowe wideo robi furorę w sieci!

Nie jest tajemnicą, iż elektorat Prawa i Sprawiedliwości w znacznej części stanowią seniorzy. Wydaje się, że obecnie nawet ta grupa społeczna ma dosyć decyzji podejmowanych przez partię rządzącą. Internet obiegło viralowe nagranie, na którym widzimy dziennikarza „Super Expressu”, przeprowadzającego sondę uliczną. Pytał on seniorów, czy są wdzięczni rządowi za 14-ste emerytury. Ich odpowiedzi mogą wprawić prawicę w osłupienie.

Czy emeryci są wdzięczni rządowi, bo 14-stą emeryturę teraz…” – zapytał jedną z kobiet reporter. „No, a jakie podwyżki są. W d**ie to mam te 14-stki i to wszystko” – wtrąciła się seniorka. Dopytana, czy nie jest wdzięczna rządowi, odpowiedziała: „Nie. Nie, bo podwyżki są. To, co dali, to i wezmą. Wzięli„. Następnie wypowiedziała się kolejna emerytka. „Ja nie chcę tej 14-stki. Chcę po prostu, żeby mi nic nie zabierano. Żebym miała tak, jak powinnam mieć. Ja sobie wypracowałam emeryturę i wcale mi nie zależy na tym, żeby ktoś dawał, po to tylko, żebym ja później na nich głosowała. Nie” – powiedziała. „Ma Pani rację” – skwitowała siedząca obok seniorka. Wideo na ten moment obejrzało już niemal 300 tysięcy internautów, a można obejrzeć poniżej.

@brynia_00 #dc #sondauliczna #polityka #polska #starszepokolenie #14emerytura #se #rzad #pis #emeryci #propanganda #tvp1 #opinia ♬ dźwięk oryginalny – Brynia

Czytaj dalej

Foto: tiktok.com/@brynia_00, youtube/OKO.press
Źródło: tiktok.com/@brynia_00