Morawiecki przemawiał, a zza jego pleców wyłoniło się to! Przeciwnicy premiera przygotowali dla niego specjalny transparent

Spotkania z czołowymi przedstawicielami polskiego rządu niemal za każdym razem obfitują w różnego rodzaju kontrowersje. 1 września pisaliśmy o sytuacji, kiedy to mieszkańcy Kościerzyna ostro potraktowali Przemysława Czarnka, który pojawił się tam na inauguracji roku szkolnego. Tymczasem wczoraj w niezbyt przyjemną sytuacją musiał zmierzyć się premier Mateusz Morawiecki, który zawitał do Żalna (woj. kujawsko-pomorskie).

Szef polskiego rządu podczas spotkania z mieszkańcami Żalna mówił m.in. o wysokich cenach oraz o budżecie na przyszły rok. To wtedy zza jego pleców jego przeciwnicy wyciągnęli zaskakujący transparent. „Morawiecki = brak węgla i miska ryżu” – mógł zobaczyć. Co ciekawe trzymały go w dłoni osoby, które miały założone koszulki z logiem Prawa i Sprawiedliwości. „Nasi przeciwnicy, którzy tutaj ubrali koszulki PiS-u po to, żeby zmylić wszystkich – przebrał się wilk w owczą skórę i opowiadają bajki. Wstydzą się twarzy pokazać, ale zostawmy ich” – zareagował Morawiecki. Całą sytuację możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Czytaj dalej

Źródło: next.gazeta.pl
Foto: YouTube.com Janusz Jaskółka